Redesign webu JavaVids

publikováno: 20.1.2013

Dlouho jsem sliboval, že provedu redesign webu JavaVids, kde jsou zdarma tipy a triky programování Java aplikací (v angličtině). Tak a konečně jsem se k tomu dostal. Snad se bude nový vzhled webu líbit. Tento projekt jsem spustil před rokem a neustále tam přidávám nová videa. Aktuálně jich je 79 a další jsou na cestě ... ;)

A teď pár statistik: Na YouTube mám aktuálně téměř 500 odběratelů, skoro 200 000 zhlédnutí, přičemž minulý měsíc bylo 25 000 zhlédnutí, 26% přístupů je z Indie, 24% přístupů z USA a zbylých 50% ze zbytku světa. V USA je nejvíce přístupů z Kalifornie. V takový obrovský úspěch jsem vůbec nedoufal. Jsem zvědavý, jakými statistikami se budu moci pochlubit za rok.

Následující:
Java bugy nekončí