Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Pinkas
Mobil: +420 774 912 047

Reference


společnost: Taurid s.r.o.
účastník: Radek
datum: 27.3.2017
  • Školení Java bylo velice přínosné. Cením si osobního přístupu a ochoty školitele při řešení konkrétních příkladů. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, materiály nám byly předávány i online bez nutnosti zdlouhavého přepisování kódu. Děkuji a školení jednoznačně doporučuji!
společnost: BNP Paribas Czech Republic
účastník: Aleš
datum: 23.1.2017
  • Jiří je skutečný profesionál, který umí látku vysvětlit jak teoreticky, tak i ukázat praktické použití s přesahem do dalších oblastí i mimo JAVU. Hodně se mi líbí jeho schopnost pružně reagovat na dotazy a individuální přístup k jednotlivým účastníkům školení. Za mě jednoznačně jeden z nejlepších lektorů, se kterými jsem se setkal a těším se na další školení.
společnost: PNB Paribas
účastník: Petr
datum: 23.1.2017
  • Děkuji za velmi přínosné školení. Před tímto školením jsem o programovacím jazyku JAVA nevěděl téměř nic, ale po této "týdenní nalévárně" jsem schopen vytvořit funkční jednoduchou webovou aplikaci s použitím nejmodernějších programovacích technologií.
společnost: CS CARGO a.s.
účastník: Josef
školení: Kurz Liferay
datum: 2.2.2017
  • Na školení jsem získal všechny potřebné informace k práci s Liferay. Informace byly podány srozumitelnou formou a každá případná nejasnost byla lektorem vysvětlena. Vřele doporučuji.
společnost: Taurid s.r.o.
účastník: Michal
datum: 27.3.2017
  • Výborné školení, oceňuji používání nejmodernějších programovacích postupů a skvělý přístup.
společnost: Embedit
účastník: Jakub
školení: Kurz Spring
datum: 30.1.2017
  • Vychytávky typu platform-bom, Lombok (toto jsem znal, teda až na @SneakyThrows :-D ) patří mezi cenné poznatky ze školení... určitě více takových věcí :-)
společnost: O2 IT Services s.r.o.
účastník: Petr
školení: Kurz Liferay
datum: 16.5.2016
  • Skoleni melo prijemne svizne tempo a objem novych informaci, ktere jsem behem 2 dnu obdrzel byl nadstandartni. Skolitel byl schopen vest jak skoleni tak praktickou cast ve zcela volne diskuzi a cokoliv jsme jako studenti zkouseli a nechtene rozbijeli zvladal "on the fly" vysvetlovat a fixovat, cimz prokazoval hlubokou znalost ve skolene oblasti. Skolitelova dlouholeta praxe ve vyvoji v oblasti java technologii mu navic umoznovala erudovane srovnavat skoleny produkt s jinymi alternativami, ktere nebyly predmetem kurzu, coz byl pro mnoho z nas velice ceneny vstup.
společnost: ASSIST spol. s r.o.
účastník: Jan
datum: 8.2.2016
  • Školení nemám co vytknout. Po obsahové stránce na jedničku. Srozumitelný a poutavý výklad doplněný o spoustu rad vycházející z praxe. Atmosféra na školeni byla naprosto skvělá. Daří se ti navodit atmosféru velice příjemné neformálnosti (která se ale nikdy nezvrhávala ve familiérnost), působíš velmi přátelsky a velice dobře naladěn. To vše se okamžitě přenášelo na mě. Nejlepší a nejpříjemnější školení, jaké jsem dosud absolvoval. A po obsahové stránce dosud nejpřínosnější. A ty obědy ... Já jsem spíš samotář, ale na obědy s tebou jsem se čim dál tim víc těšil. Na základě referencí (web, firemní wiki) jsem od Tvého školení očekával hodně a i přesto jsi tato očekávání překonal. Klobouk dolu!
společnost: CGI
účastník: Radim
školení: Kurz Spring
datum: 1.6.2016
  • Pan Pinkas má velké praktické zkušenosti a neplatí u něj, že "kdo neumí - učí". Kromě samotné technologie Spring jsem si odnesl mnoho dalších podnětů a informací o tom, co je aktuálního ve světě Javy. Školení bylo prakticky zaměřené a probíranou látku jsme si okamžitě zkusili také použít v projektu na ostro. Obtížnost byla přiměřená, nebyl problém zvládnout veškerou látku, ale nebylo ani příliš jednoduché. Celé školení se neslo v přátelské a uvolněné atmosféře a pana Pinkase můžu doporučit.
společnost: SAKO Brno a.s.
účastník: Jiří
datum: 23.1.2017
  • nemám co dodat, prostě super. Hlavně atmosféra , indiv. přístup a pomoc, aby vše plně fungovalo. Díky :)
Reference

Taurid s.r.o.

" Školení Java bylo velice přínosné. Cením si osobního přístupu a ochoty školitele při řešení konkrétních příkladů. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, materiály nám byly předávány i online bez nutnosti zdlouhavého přepisování " podrobnosti ...

Radek

BNP Paribas Czech Republic

" Jiří je skutečný profesionál, který umí látku vysvětlit jak teoreticky, tak i ukázat praktické použití s přesahem do dalších oblastí i mimo JAVU. Hodně se mi líbí jeho schopnost pružně " podrobnosti ...

Aleš

PNB Paribas

" Děkuji za velmi přínosné školení. Před tímto školením jsem o programovacím jazyku JAVA nevěděl téměř nic, ale po této "týdenní nalévárně" jsem schopen vytvořit funkční jednoduchou webovou aplikaci s použitím " podrobnosti ...

Petr


Novinky

Juergen Hoeller v Brně (jeden z autorů Spring frameworku)! 15.3.2017

15.3.2017, 18:00, Brno, Smetanova 19. Nutná rezervace místa! více ...

Bilance Java školení 2016

Co se mi (ne)povedlo v roce 2016 a plány na rok 2017 více ...

Oracle se prý v roce 2017 zaměří na vynucení Java licencí a pokutování zákazníků

Jak nedostat od Oracle pokutu za komerční použití Javy? více ...

Java DB (Derby) a Visual VM nebudou součástí Java JDK 9

Změny v Java JDK 9 více ...

Java VisualVM (jvisualvm) je nyní na GitHubu

více ...

Angular 2 Final Released

Dnes KONEČNĚ vyšla finální verze Angular 2 více ...