Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Pinkas
Mobil: +420 774 912 047

Reference


společnost:
účastník: Michal
datum: 5.6.2017
  • Co dodat? Byl to super kurz. Pěkné pochopitelné příklady k vybrané problematice. Rychlost školitele optimální, vše se dalo pěkně stíhat. Pokud účastník nevěděl nebo udělal chybu a nevěděl, tak školitel individuálně pomohl, a pokud to byl zajímavý problém, vysvětlill ho i ostatním. Doufám, že si toho co nejvíc zapamatuji a budu používat.
společnost:
účastník: Josef
datum: 29.5.2017
  • S kurzem jsem byl maximálně spokojen. Na přednášejícím bylo vidět, že ví o čem mluví a dokázal zaujmout, i v případě neporozumění ochotně pomohl a danému člověku problém osvětlil. Rozhodně mi rozšířil znalosti a kurz bych doporučil.
společnost: Embedit
účastník: Filip
datum: 29.5.2017
  • Java kurz byl pro mě velmi přínosný. Jiří je skvělý školitel, který dělá přesně to, co ho baví a na přístupu to bylo každý den velmi znát. Školení bych doporučil všem, kteří mají zájem se naučit a hlavně pochopit základy Javy.
společnost: Embedit
účastník: Jan
datum: 29.5.2017
  • Výborné školení. Vše bylo suprově vysvětleno na příkladech a nejasnosti vysvětleny. Bylo videt, ze prednasejici (Jirka Pinkas) vi o cem mluvi a prokladal vyklad zkusenostmi z praxe. Jen tak dal Jirko :-)
společnost: Embedit
účastník: Petr
datum: 29.5.2017
  • Se školením jsem byl velice spokojený. Probíhalo v přátelské, veselé atmosféře. Složitá témata byla srozumitelně vysvětlena. Měli jsme možnost si nové věci vyzkoušet na jednoduchých příkladech.
společnost: Taurid s.r.o.
účastník: Radek
datum: 27.3.2017
  • Školení Java bylo velice přínosné. Cením si osobního přístupu a ochoty školitele při řešení konkrétních příkladů. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, materiály nám byly předávány i online bez nutnosti zdlouhavého přepisování kódu. Děkuji a školení jednoznačně doporučuji!
společnost: BNP Paribas Czech Republic
účastník: Aleš
datum: 23.1.2017
  • Jiří je skutečný profesionál, který umí látku vysvětlit jak teoreticky, tak i ukázat praktické použití s přesahem do dalších oblastí i mimo JAVU. Hodně se mi líbí jeho schopnost pružně reagovat na dotazy a individuální přístup k jednotlivým účastníkům školení. Za mě jednoznačně jeden z nejlepších lektorů, se kterými jsem se setkal a těším se na další školení.
společnost:
účastník: Marián
datum: 5.6.2017
  • Nejlepší školení co jsem absolvoval. Praktické rady od člověka co tomu opravdu rozumí a není jen kapitolu před vámi nebo papouškuje slajdy.
společnost: Embedit
účastník: Tamas
datum: 29.5.2017
  • Z pohledu novacika byl skoleni naprosto vyborny. I kdyz som nemal zadne skusenosti s Java pochopil som vsetko co bol prednasane.
společnost: PNB Paribas
účastník: Petr
datum: 23.1.2017
  • Děkuji za velmi přínosné školení. Před tímto školením jsem o programovacím jazyku JAVA nevěděl téměř nic, ale po této "týdenní nalévárně" jsem schopen vytvořit funkční jednoduchou webovou aplikaci s použitím nejmodernějších programovacích technologií.
Reference

" Co dodat? Byl to super kurz. Pěkné pochopitelné příklady k vybrané problematice. Rychlost školitele optimální, vše se dalo pěkně stíhat. Pokud účastník nevěděl nebo udělal chybu a nevěděl, tak školitel " podrobnosti ...

Michal

" S kurzem jsem byl maximálně spokojen. Na přednášejícím bylo vidět, že ví o čem mluví a dokázal zaujmout, i v případě neporozumění ochotně pomohl a danému člověku problém osvětlil. Rozhodně " podrobnosti ...

Josef

Embedit

" Java kurz byl pro mě velmi přínosný. Jiří je skvělý školitel, který dělá přesně to, co ho baví a na přístupu to bylo každý den velmi znát. Školení bych doporučil " podrobnosti ...

Filip


Novinky

OpenSlava 2017

Konference OpenSlava se bude konat v Bratislavě 5 - 6. října 2017 více ...

Dvoudenní školení Docker

Školení Docker povyrostlo na dvoudenní školení. více ...

Nové datum vydání Java 9: 21.9.2017

Mark Reinhold aktualizoval datum GA (General Availability) Java 9 na 21.9.2017. více ...

Juergen Hoeller v Brně (jeden z autorů Spring frameworku)! 15.3.2017

15.3.2017, 18:00, Brno, Smetanova 19. Nutná rezervace místa! více ...

Bilance Java školení 2016

Co se mi (ne)povedlo v roce 2016 a plány na rok 2017 více ...

Oracle se prý v roce 2017 zaměří na vynucení Java licencí a pokutování zákazníků

Jak nedostat od Oracle pokutu za komerční použití Javy? více ...