Marek
Město Plzeň
Pro mě jako správce aplikace, která běží na Tomcat byla velmi přínosná část architektury a monitoringu. Tato část byla vysvětlena velmi dobře i s názornými ukázkami. Byly předvedeny nástroje na monitorování, které určitě využiji.
Václav
Město Plzeň
Vzhledem k tomu, že mým cílem bylo pouze se seznámit s problematikou Tomcat, tak mi školení dalo docela obsáhlý náhled na problematiku včetně souvislostí a příkladů.
Město Plzeň
Jsem spokojen, zaznělo vše potřebné.
18.6.2015
Zdeněk
První certifikační autorita, a.s.
Školení bylo přínosné k pochopení instalace, konfigurace i logování.
18.6.2015
Pavel
První certifikační autorita, a.s.
Školení bylo velmi přínosné.
Petr
Česká pojišťovna a.s.
Jasný srozumitelný výklad v češtině, s použitím pouze nejnutnějšího množství cizích slov. Dobře připravené podklady ke kurzu se všemi důležitými odkazy na zdroje či podrobný výklad. Bez vlastních poznámek je možné si opakovaně projít celý kurz.
Milan
Česká pojišťovna a.s.
Jedno z nejlépe připravených školení, kterých jsem se zůčastnil. Bez zbytečných marketingových úvodů se přešlo velmi rychle k podstatným bodům. Je vidět velká technická zkušenost přednášejícího. Děkuji.
Česká pojišťovna a.s.
Vyvážený poměr mezi teoretickým popisem problematiky a praktickým procvičením jednotlivých částí školení. Rozumně rozdělené na jednotlivé části. Vše dobře vysvětlené.
Petr
Česká pojišťovna a.s.
Získal jsem jak přehled o možnostech Tomcatu, tak i detailní informace, které mohu dále doplňovat na základě velkého množství odkazů uváděných při školení
Aleš
Česká pojišťovna a.s.
Školení svým obsahem a rozsahem odpovídalo anotaci kurzu. Kurz byl z velké části tvořen praktickými ukázkami, včetně ukázky best-practices.

Marek

Václav

Jsem spokojen, zaznělo vše potřebné.