17.4.2019
Jiří
Leris
Školení pro nás bylo velice přínosné. Ocenil jsem zejména konzultace vhodnosti použití přímo nad reálnými problémy v našem projektu. Výklad byl plně customizovaný našim potřebám a znalostem. Celkově velká spokojenost. Děkujeme
17.4.2019
Ondřej
Leris s.r.o.
Školení mě obohatilo o spoustu nových užitečných informací. Jakožto člověk který se zatím s Hibernatem a JPA nesetkal jsem ocenil ukázky a best practices, které se použivají.
12.2.2018
Jakub
CEZ
Není co vytknout, ale spíše co chválit :-), přístup, úroveň detailů a především vysvětlení souvislostí, které v dané problematice jsou.
URC Systems
Velice přínosné a praktické školení. Jirka má za sebou řadu let zkušeností a principy vám vysvětlí jak v teorii, tak v praxi. Rád odpoví na každou otázku a případně přizpůsobí školení tak, aby vyhověl všem vašim problémům s danou technologií a vysvětlil je.
URC Systems
Školení Hibernate bylo vedeno velmi profesionálně, s důrazem na praktické využití. Zvláště oceňuji předvedení možných variant řešení zadání, s uvedením jejich výhod a nevýhod.
Aleš
URC Systems
Velmi intenzivní školení, které pokrývá nejen problematiku Hibernate a JPA ale i související oblasti spojené s architekturou aplikací, návrhem databází atd.
Petr
CGI IT Czech Republic s.r.o.
Jirka se vyzna. Je videt, ze ma neco za sebou. Je ochoten diskutovat o praktickych problemech ktere ucatniky trapi a poradit s jejich resenim.
CGI IT Czech Republic s.r.o.
Výborný přehled a porovnání technologií a přístupů, doporučení konkrétních pro bezproblémový vývoj aplikací
CGI IT Czech Republic s.r.o.
Oceňuji praktické srovnání výhod/nevýhod jednotlivých přístupů, vše na konkrétních příkladech.
Pavel
ASSIST spol. s r.o.
Výborné školení, které mi pomohlo doplnit znalosti nabyté v praxi.

Jiří

Ondřej