26.3.2018
František
Vodafone
S priebehom kurzu som bol nadmieru spokojný. Na kurze ma zaujali okrem klasickej teorie aj prakticke príklady ktoré boli podané s plnohodnotným vysvetlením. Myslím že v rámci školenia bol venovaný dostatok času praxi na to aby si človek tieto znalosti rýchlo osvojil. Ak by som mal reagovať na prístup Jiřího Pinkase tak bol ochotný a priatelský. Absolvoval som viacero školení a prednášok a na základe týchto skúsenosti možem určite povedať že ak by som sa mal v budúcnu v pláne viac rozvýjať v tejto oblasti tak si nevyberiem inak a určite Jirku kontaktujem.
Tomas
Embedit
Toto školení pro mě bylo prvním seznámením se s Javou a myslím si, že za těch 5 dní jsem se dozvěděl mnohem víc než jen základy, ale i spoustu pokročilejších metod a zajímavostí "ze zákulisí" vzniku Javy, za což jsem velice rád a doufám, že nabité znalosti využuji na maximum :)
Matěj
Embedit
Školení předčilo moje očekávání. Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti pracoval s objektovými jazyky, velice rychlé tempo mi vyhovovalo. Oceňuji také příklady z praxe - práce s textovými soubory, JSON, REST, unit testy, lambda výrazy atd.
Martin
Embedit
Dozvedel som sa zaujimave veci o Jave (napr. streams). Skolenie bolo zaujimave a nebolo nudne/unavne. Velke pozitivum - vsetky veci sme si priamo skusali na skoleni, ziadne nezazivne prezentacie.
Jitka
Embedit
Přínosné prakticky zaměřené školení: praktické ukázky, interaktivní průběh, tipy na usnadnění práce v IntelliJ + další užitečné tipy, poskytnutí kompletních materiálů - včetně kódu
Michal
Embedit
Školenie prebiehalo výbornym tempom dostatočným pre pochopenie, ale nie zas zbytočne pomaly. Výklad bol zrozumitelný, výborne príklady na precvičenie. Fakt nemám čo vytknúť.
Karel
Embedit
Školení bylo nabité informacemi podanými chytlavou a mnohdy i zábavnou formou. Přestože se jednalo o moje první výraznější setkání s javou, bylo pro mne velice přínosné.
Zdeněk
Embedit
Skoleni bylo super, podano zabavnou formou a pekne vysvetleno. Prestoze to bylo 5 dni, nemel sem pocit ze by mne nekdy uspavalo.
Veronika
Embedit
Školení bylo zajímavé, hodně nových poznatků, ale spíše pro pokročilé než pro úplné začátečníky :)
Radka
Embedit
Ocenuji zejmena zazivny vyklad, prakticke priklady a svizne tempo.

František

Tomas