Petr
Scheidt & Bachmann
Podavane informace byly aktualni, byly vysvetlene i souvislosti, hlavne na uvod byl dobre vysvetlen kontext probiraneho tematu, teda co je co a jaky to ma vyznam. Navic bylo cele skoleni podporeno realnymi zkusenostmi a skolitel byl ochotny odpovidat na jakekoliv otazky tykajici se tematu. Prakticky priklad byl udelan interaktivne, pracovni materialy dodany na samostudium a dokonce aktualizovane hned po ukonceni kurzu. Pocas skoleni bylo poskytnuto rada doporuceni tykajicich se soucasnych trendu a pouzivanych technologii. Dekuji!
Romana
Scheidt & Bachmann
Takmer vsetky informacie ktore som sa na skoleni dozvedela ma nejakym sposobom obohatili. Nieco bolo pre mna uplne nove a veci, ktore som uz predtym poznala som si objasnila a utriedila.
Radoslav
Skolenie bolo fajn, skolitel otvoreny kazdej otazke, vedel relevantne odpovedat
6.10.2015
Daniel
T-Mobile Czech Republic a.s.
Flexibilní přístup lektora, zkušenosti z praxe, perfektně zpracované materiály.
Jakub
Komerční banka a.s.
Lektor jde rovnou na věc, výborně se orientuje v problematice a dokáže zodpovědět i ty nejzvídavější otázky - a hlavně i ty, které vám zpětně přijdou trochu hloupé :) a to s příkladnou trpělivostí. Prostě expert na svém místě.
Ondřej
Komerční Banka a.s.
Ze začátku to bylo spoustu nastavování, ale když jsme se dostali k předmětu školení, tak to bylo fakt dobrý a splnilo to moje očekávání.
Ondřej
Komerční banka a.s.
Školení mě hlavně obohatilo, co se architektury a návrhu aplikací týká.
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Kurz Tvorba web. aplikací v Javě
15.7.2019
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.
Kurz testování s JUnit

Petr