30.9.2015
Daniel
Prva stavebna sporitelna, a.s.
Skolitel mal velmi dobre prakticke skusenosti s technologiami, ktore skolil.
16.2.2015
Jiří
T-Mobile a.s.
Školení bylo přínosné i pro člověka, který má se Springem co dočinění. Jirka nešetřil radami i kritikou ;) ohledně všech komponent, různých variant použití apod. Myslím, že za tři dny jsme probrali a i pochopili maximum, co se dalo stihnout.
Elena
Homecredit a.s.
Během kurzu jsem dostala dobrý přehled o možnostech, které nabízí Spring včetně Spring subprojektů, o také o různých technologiích mimo Spring, znalost kterých je velmi užitečná, myslím, pro každého programátora. Kurz je dobrý na systematizaci znalostí Springu.
Ľuboš
Homecredit a.s.
Vyborne na skoleni je, ze je aktualne, oboznamuje ucastnikov o najnovsich postupoch a projektoch springu. Vyklad lektora bol zaujimavy a rozhodne nie fadny a nudny.
11.3.2013
Martin
Generali Development s.r.o.
Oproti jiným kurzům, které jsem v minulosti absolvoval, zde byly velmi dobře připraveny materiály pro účastníky. Pro každé téma byl připravený základ ukázkového projektu, který stačilo otevřít a pracovat. Dále databáze, kterou stačilo jednoduše spustit a přednáška, v níž se nacházelo vše potřebné k tématu, včetně podrobného návodu na řešení zadaných úloh. Práce na příkladech byla tedy v podstatě bezproblémová a vše od začátku dobře fungovalo. Příklady byly snadno pochopitelné, ale názorné.
Petr
Homecredit a.s.
Pekne vyvazena mira znalosti. Pekne mi zapadli souvislosti s tim co jsem umel a co jsem se naucil.
Jakub
Homecredit a.s.
Líbil se mi praktický přístup a zaměření především na ty podstatné věci bez zbytečné omáčky.
Vojtěch
Home Credit International a.s.
Za velky prinos skoleni povazuji informace o tom, ktere technologie jsou "IN" a ktere jiz pomalu umiraji/nemaji budoucnost. Ohledne tohohle neni uplne jednoduche udrzovat prehled, kdyz je clovek casove vytizeny.
Pavel
Home Credit International a.s.
Uceleny, velice prehledny a vysoce odborny vyklad problematiky. Cely kurz je vhodne pripraveny (teorie vs. prakticka cviceni), aby se zvladnul zapojit kazdy. Skoleni vzdy provazi pratelska atmosfera :)
Tomáš
Home Credit International a.s.
Na školení nejvíce chválím předpřipravené projekty, protože danou technologii si člověk osahá nejlépe, když si ji hned vyzkouší.

Skolitel mal velmi dobre prakticke skusenosti s technologiami, ktore skolil.

Prva stavebna sporitelna, a.s.
Daniel

T-Mobile a.s.