Tomáš
Homecredit a.s.
Školení je pojato věcně a přehledně. Informace jsou dostačující a dobře podané, příklady jsou zajímavé a týkají se problémů probíraných na školení. Zejména oceňuji, že si člověk může v rámci školení probírané problémy vyzkoušet :-)
7.11.2013
Homecredit a.s.
Hlavni pridanou hodnotu skoleni vidim v informacich o tom, ktere technologie jsou zrovna "in" a kterymi se uz nema smysl moc zabyvat. Takze krome samotne probirane latky si clovek rozsiri celkove povedomi ohledne frameworku atp.
Elena
Homecredit a.s.
Dobrý přehled technologií Spring Security a Spring Batch. Dobře strukturovaná přednaška, srozumitelné přiklady.
Petr
Homecredit a.s.
Skoleni vysoke urovne, znalosti skolitele jsou zrejme...
7.11.2013
Pavel
Homecredit a.s.
Přehledné školení, plné příkladů, všechny otázky zodpovězeny.
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.
Kurz testování s JUnit
Generali a.s.
Velmi jsem oceňoval různorodost školení a široký záběr z java světa + schopnost rychle reagovat na všechny otázky, ať se týkaly jakéhokoliv tématu v Javě. Také se mi líbili různé perličky, které se týkaly různých Java oblastí, díky kterým bylo školení příjemně odlehčeno.
Generali a.s.
uvolnena atmosfera. nekdo by si mozna myslel, ze az moc, ale mne to tak vyhovuje a paradoxne pomaha k soustredeni :) no a spousta zajimavosti, preci jen je citit, kdyz s tim nekdo dlouhodobe dela a sleduje novinky.

Tomáš

Elena