26.2.2019
Agel
Líbily se mi "informační odskoky" k jiným knihovnám (např. Lombok), pro lidi zakonzervované 100 let na jednom projektu osvěžující.
26.2.2019
Richard
Agel
Bylo fajn, že školení bylo na míru pro nás a interaktivně jsme hned řešili naše problémy, kdo čemu nerozumí a co koho napadlo.
Hedvika
AŽD Praha s.r.o.
Školení proběhlo u nás ve firmě a bylo přizpůsobené našim potřebám. Zabývali jsme se přesně tím, co momentálně potřebujeme pro vývoj našich aplikací a posunuli jsme se díky tomu o pěkný kus dopředu. Díky!
Petr
AŽD Praha s.r.o.
Školení bylo přínosné hlavně kvůli získání přehledu testovacích postupů. No a pak ještě trochu zopakování některých předchozích znalostí, které zapadly.
Tomáš
AŽD Praha s.r.o.
Školení bylo srozumitelné a efektivní. Hlavně dostatek praktických příkladů je super.
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.
Kurz testování s JUnit
Generali a.s.
Velmi jsem oceňoval různorodost školení a široký záběr z java světa + schopnost rychle reagovat na všechny otázky, ať se týkaly jakéhokoliv tématu v Javě. Také se mi líbili různé perličky, které se týkaly různých Java oblastí, díky kterým bylo školení příjemně odlehčeno.
Generali a.s.
uvolnena atmosfera. nekdo by si mozna myslel, ze az moc, ale mne to tak vyhovuje a paradoxne pomaha k soustredeni :) no a spousta zajimavosti, preci jen je citit, kdyz s tim nekdo dlouhodobe dela a sleduje novinky.

Richard

Hedvika