4.6.2018
super praktické příklady a profesionální podpora při řešení modelových úkolů
Zuzana
Embedit
Pan Pinkas umi ucit. Jeho skoleni bylo vyborne, zabavne, pro vsechny zucastnene pochopitelne. Vsechno bylo prizpusobeno tak, aby vsichni stihali. Veskera latka byla vysvetlena, a vsechny (i vsetecne) dotazy byly zodpovezeny. V porovnani s jinymi skolenimi tohle bylo top. Moc se mi to libilo :)
Eva
Embedit
Výborný učitel, vybranou látku srozumitelně vysvětlí, přizpůsobí se rychlosti a hloubce znalostí skupiny. Vřele doporučuji.
Jiří
Embedit
Školení bylo velmi dobře rozděleno do 2 dní. Probraná věc byla velmi dobře i prakticky vyzkoušena.
30.5.2016
Michal
Embedit
Velmi sa mi skolenie pacilo, bolo strukturovane a vsetko na seba logicky nadvazovalo.
5.3.2015
HAiDA s.r.o.
Oceňuji nejen přednes teoretické části, ale především praktické funkční ukázky s důrazem na osvědčené postupy a s tvorbou a oživením vlastních aplikací za pomoci individuálního přístupu lektora.
5.3.2015
Martin
HAiDA s.r.o.
Školení bylo velice srozumitelné a přineslo mnoho nových informací a poznatků.
26.8.2013
Stanislav
RCS Kladno s.r.o.
Školení ve mne vzbudilo lítost - lítost nad tím, že jsme jej neabsolvovali už dávno :) Pro mne i celou firmu bylo velmi přínosné, ušité na míru a detailně jsme probrali všechna témata, která nás zajímala. Jirka má v tématu velký přehled, pokud zabrousíme někam do končin neprobádaných, nebojí se přiznat, že tohle nepoužívá a mnoho o tom neví, ale i tak navede směrem k tomu kde požadované informace dohledat ... Už jsem pár různých školení na různá témata absolvoval, ale tohle bylo zatím asi nejlepší, na kterém jsem byl. Vysoká informační hustota, dobře zpracované doprovodné materiály ... krásně připravené školení.
6.3.2014
Jiří
Stavební Spořitelna České Spořitelny a.s.
Pro mě jako člověka, jenž se setkal s webovými službami pouze velmi okrajově, dalo školení obecný přehled a možnost dalšího budoucího využití. Kurz byl veden srozumitelně a celkově jsem s formou i obsahem kurzu spokojen. Poznámka lektora: Školení bylo upraveno na míru pro business analytiky.
17.12.2013
Daniel
RWE IT Slovakia s.r.o.
Velmi dobre skolenie. Vyzdvihujem prakticke cvicenia (prepojenie teorie s praxou) a prehlad v Java technologiach skolitela.

super praktické příklady a profesionální podpora při řešení modelových úkolů

Radomír