Zpracování osobních údajů (GDPR)

Objednatel / zákazník

Zákazník (právnická osoba, OSVČ, fyzická osoba): U zákazníka jsou zpracovávány fakturační údaje nezbytné pro fakturaci.

Objednatel: Objednatel je fyzická osoba, zprostředkující komunikaci mezi zákazníkem a Jiřím Pinkasem při objednání a realizaci školení.

Uchovávané osobní údaje objednatele: Jméno a příjmení, email, telefon.
Účel zpracování: Komunikace za účelem sjednání školení, jeho uskutečnění a fakturace.
Popis operací a účelů zpracování: Operace a účely zpracování osobních údajů objednatele vychází z obchodního vztahu. Osobní údaje objednatele jsou v souladu s platnými právními předpisy o archivaci daňových dokladů uchovány bez úmyslu dalšího zpracování po dobu 10 let. Po uplynutí této doby jsou osobní údaje objednatele skartovány / smazány.

Účastník školení

Účastníkem školení je fyzická osoba, které je poskytnuto školení.

Uchovávané osobní údaje účastníka školení: Jméno a příjmení, email, telefon.
Účel zpracování: Zaslání pozvánky na školení, informace o změnách konání školení, po skončení školení poslání jednoho, jediného mailu s materiály, osvědčením o absolvování školení a dotazníčkem pro hodnocení.
V mailu, který je zaslán každému účastníkovi školení po skončení školení je také odkaz pro správu svých osobních údajů.
Osobní údaje účastníka školení jsou uchovávány max. 12 měsíců (pokud nebyly samotným účastníkem odstraněny dříve).

Správa souhlasu se zpracováním osobních údajů

Zadejte e-mailovou adresu pro kterou chcete spravovat udělený souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Na zadanou adresu Vám bude zaslán odkaz pro jejich změnu: