Kurz Spring
4.12.2017
Daniela
CGI
Skoleni bylo kazdopadne prinosne, i kdyz ve Springu uz chvilku delam, dodalo mi to kontext a hlubsi porozumeni. Libil se mi i prehled dalsich frameworku, jejich prakticke vyuziti a ze jsme vse prakticky rovnou zkouseli, nad praxi proste neni :-) Slides byly opravdu jen doplnujicim materialem, ne stred vyuky, to taky neni standard. Super byla i uvolnena atmosfera, ktera umoznovala zeptat se opravdu na cokoli. Rozhodne doporucuju!
Se školením jsem byl naprosto spokojen. Výborný poměr teorie a praxe. Vypíchl bych i přístup školitele k probírané problematice, znalosti a zkušenosti. Je vidět, že Jirka je velký fanoušek Javy a zárověn dokáže i objektivně zhodnotit pokud v ní něco není úplně optimálně implementováno. Velké plus kurzu bylo i představení novinek z Javy 9. Za školení velice děkuji.
Kurz Java programování
2.10.2017
Ondřej
Master
Velmi se mi líbila přátelská a neformální atmosféra a viditelné nadšení a zapojení přednášejícího do problematiky a tudíž skutečně zajímavé příklady z praxe a možnost zeptat se prakticky na jakoukoliv oblast či konkrétní detail. S tím pak souvisí "škálovatelnost" takového školení, kdy se poslední dny už ubíralo v podstatě jen směrem, který nám bude v nejbližší době přínosný v praxi.
Kurz Hibernate (JPA)
20.11.2017
David
URC Systems
Velice přínosné a praktické školení. Jirka má za sebou řadu let zkušeností a principy vám vysvětlí jak v teorii, tak v praxi. Rád odpoví na každou otázku a případně přizpůsobí školení tak, aby vyhověl všem vašim problémům s danou technologií a vysvětlil je.
Kurz Java programování
2.10.2017
Martin
Master
Školenie a celkovo prístup školitela hodnotím veĺmi kladne. Celé školenie bolo priposobené znalostiam skupiny (v našej skupine sa preskočili úplne základy a riešili sa konkrétne rozšírujúce znalostí). Školenie neprebiehalo odrozpravaním svojej pasáže ale vždy bol kladený doraz na otázky a preferencie zúčastnených.
Kurz Spring
4.12.2017
Michal
T-Mobile Czech Republic a.s.
Pro mě osobně velice přínosné školení, díky. Pokud učí opravdový praktik, je to znát, oceňuji právě poznatky a zkušenosti z praxe a že se vše ihned vyzkoušelo ve skutečném projektu.
Kurz Java programování
2.10.2017
Robin
Master
Školení se mi moc líbilo, použití novinek v javě na konkrétních případech použití a vždy srozumitelně vysvětleno. Školitel má převyšující kvalifikaci a dokáže informace správnou formou předávat dál. Moc se mi školení líbilo, už se těším až začnu novinky používat v praxi.
Kurz Spring
22.11.2017
Cyril
Innogy
Líbilo se mi, že školení mělo místy i přesah do jiných oblastí vývoje a návrhu software. To nakonec umožnilo i lepší chápání toho, kdy a jak Spring využívat.
Kurz Hibernate (JPA)
20.11.2017
Aleš
URC Systems
Velmi intenzivní školení, které pokrývá nejen problematiku Hibernate a JPA ale i související oblasti spojené s architekturou aplikací, návrhem databází atd.
Pro mě jako správce aplikace, která běží na Tomcat byla velmi přínosná část architektury a monitoringu. Tato část byla vysvětlena velmi dobře i s názornými ukázkami. Byly předvedeny nástroje na monitorování, které určitě využiji.


Reference

Skoleni bylo kazdopadne prinosne, i kdyz ve Springu uz chvilku delam, dodalo mi to kontext a hlubsi porozumeni. Libil se mi i prehled dalsich frameworku, jejich prakticke vyuziti a ze

Daniela

Se školením jsem byl naprosto spokojen. Výborný poměr teorie a praxe. Vypíchl bych i přístup školitele k probírané problematice, znalosti a zkušenosti. Je vidět, že Jirka je velký fanoušek Javy

Václav

Velmi se mi líbila přátelská a neformální atmosféra a viditelné nadšení a zapojení přednášejícího do problematiky a tudíž skutečně zajímavé příklady z praxe a možnost zeptat se prakticky na jakoukoliv

Ondřej


Novinky

16.11.2017: Java 9 přednáška
Na JavaDays 2017 jsem měl přednášku na téma Java 9, o kterou bych se rád podělil

26.9.2017: RebelLabs Developer Productivity Report 2017
Další rok, další RebelLabs report :-)

14.9.2017: Java release cycle zrychluje & Java Flight Recorder zdarma
Dlouhé mnohaleté prodlevy mezi jednotlivými major releasy v Javě končí!