Kurz Java programování
26.3.2018
František
Vodafone
S priebehom kurzu som bol nadmieru spokojný. Na kurze ma zaujali okrem klasickej teorie aj prakticke príklady ktoré boli podané s plnohodnotným vysvetlením. Myslím že v rámci školenia bol venovaný dostatok času praxi na to aby si človek tieto znalosti rýchlo osvojil. Ak by som mal reagovať na prístup Jiřího Pinkase tak bol ochotný a priatelský. Absolvoval som viacero školení a prednášok a na základe týchto skúsenosti možem určite povedať že ak by som sa mal v budúcnu v pláne viac rozvýjať v tejto oblasti tak si nevyberiem inak a určite Jirku kontaktujem.
Kurz Java programování
21.5.2018
Tomas
Embedit
Toto školení pro mě bylo prvním seznámením se s Javou a myslím si, že za těch 5 dní jsem se dozvěděl mnohem víc než jen základy, ale i spoustu pokročilejších metod a zajímavostí "ze zákulisí" vzniku Javy, za což jsem velice rád a doufám, že nabité znalosti využuji na maximum :)
Kurz Java programování
21.5.2018
Matěj
Embedit
Školení předčilo moje očekávání. Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti pracoval s objektovými jazyky, velice rychlé tempo mi vyhovovalo. Oceňuji také příklady z praxe - práce s textovými soubory, JSON, REST, unit testy, lambda výrazy atd.
Kurz Java programování
21.5.2018
Martin
Embedit
Dozvedel som sa zaujimave veci o Jave (napr. streams). Skolenie bolo zaujimave a nebolo nudne/unavne. Velke pozitivum - vsetky veci sme si priamo skusali na skoleni, ziadne nezazivne prezentacie.
Kurz Java programování
21.5.2018
Jitka
Embedit
Přínosné prakticky zaměřené školení: praktické ukázky, interaktivní průběh, tipy na usnadnění práce v IntelliJ + další užitečné tipy, poskytnutí kompletních materiálů - včetně kódu
Kurz Java programování
21.5.2018
Michal
Embedit
Školenie prebiehalo výbornym tempom dostatočným pre pochopenie, ale nie zas zbytočne pomaly. Výklad bol zrozumitelný, výborne príklady na precvičenie. Fakt nemám čo vytknúť.
Kurz Java programování
21.5.2018
Karel
Embedit
Školení bylo nabité informacemi podanými chytlavou a mnohdy i zábavnou formou. Přestože se jednalo o moje první výraznější setkání s javou, bylo pro mne velice přínosné.
Kurz Spring
4.12.2017
Daniela
CGI
Skoleni bylo kazdopadne prinosne, i kdyz ve Springu uz chvilku delam, dodalo mi to kontext a hlubsi porozumeni. Libil se mi i prehled dalsich frameworku, jejich prakticke vyuziti a ze jsme vse prakticky rovnou zkouseli, nad praxi proste neni :-) Slides byly opravdu jen doplnujicim materialem, ne stred vyuky, to taky neni standard. Super byla i uvolnena atmosfera, ktera umoznovala zeptat se opravdu na cokoli. Rozhodne doporucuju!
Test Driven Development
16.4.2018
Hedvika
AŽD Praha s.r.o.
Školení proběhlo u nás ve firmě a bylo přizpůsobené našim potřebám. Zabývali jsme se přesně tím, co momentálně potřebujeme pro vývoj našich aplikací a posunuli jsme se díky tomu o pěkný kus dopředu. Díky!
Školení bylo profesionální jako vždy (přesto v přátelském a otevřeném duchu). Je vidět, že Jirka je v dané problematice jako ryba ve vodě a neustále se posouvá kupředu, k čemuž motivuje i nás. V průběhu celého školení byl prostor pro dotazy, které Jirka skvěle zodpověděl a navíc přidal mnoho doplňujících informací daleko za rámec vlastního školení. Těším se na další kurzy. Aleš Holovský (Hello bank)


Reference

S priebehom kurzu som bol nadmieru spokojný. Na kurze ma zaujali okrem klasickej teorie aj prakticke príklady ktoré boli podané s plnohodnotným vysvetlením. Myslím že v rámci školenia bol venovaný

František

Toto školení pro mě bylo prvním seznámením se s Javou a myslím si, že za těch 5 dní jsem se dozvěděl mnohem víc než jen základy, ale i spoustu pokročilejších

Tomas

Školení předčilo moje očekávání. Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti pracoval s objektovými jazyky, velice rychlé tempo mi vyhovovalo. Oceňuji také příklady z praxe - práce s textovými soubory,

Matěj


Novinky

10.6.2018: Srovnání rychlosti mapovacích frameworků
Porovnání MapStruct, Dozer, Orika, ... z pohledu rychlosti

10.6.2018: JetBrains: State of Developer Ecosystem 2018
Statistika nuda NENÍ :-)

28.5.2018: Přednášky z Devoxx UK 2018
Většina přednášek z Devoxx UK 2018 (YouTube)