Kurz Spring
4.12.2017
Daniela
CGI
Skoleni bylo kazdopadne prinosne, i kdyz ve Springu uz chvilku delam, dodalo mi to kontext a hlubsi porozumeni. Libil se mi i prehled dalsich frameworku, jejich prakticke vyuziti a ze jsme vse prakticky rovnou zkouseli, nad praxi proste neni :-) Slides byly opravdu jen doplnujicim materialem, ne stred vyuky, to taky neni standard. Super byla i uvolnena atmosfera, ktera umoznovala zeptat se opravdu na cokoli. Rozhodne doporucuju!
Školení bylo profesionální jako vždy (přesto v přátelském a otevřeném duchu). Je vidět, že Jirka je v dané problematice jako ryba ve vodě a neustále se posouvá kupředu, k čemuž motivuje i nás. V průběhu celého školení byl prostor pro dotazy, které Jirka skvěle zodpověděl a navíc přidal mnoho doplňujících informací daleko za rámec vlastního školení. Těším se na další kurzy. Aleš Holovský (Hello bank)
Kurz Spring
5.3.2018
Petr
URC Systems
Vyborna forma skoleni - vedeno lektorem podle dane linie se zacilenim na konkretni problematiku, nicmene s moznosti kdykoliv odbocit co vic upresnit problematiku na zaklade dotazu. Velmi uzitecne zejmena v pripade, kdy posluchacem neni uplny zacatecnik.
Kurz Spring
5.3.2018
Jan
URC Systems
Super školení, které trvalo tři dny v kuse, ale díky skvělému Jirkovi uběhlo jak voda. Především vyzdvihuji obrovský přehled a schopnost kritického porovnání různých knihoven-technologií na základě svých vlastních zkušeností.
Kurz Spring
5.3.2018
David
URC Systems
Velice přínosné školení. Jirka vysvětlí danou problematiku, a to především z jeho dlouholetých praktických zkušeností. Rád poradí a pomůže týmu s problémy, které je trápí.
Se školením jsem byl naprosto spokojen. Výborný poměr teorie a praxe. Vypíchl bych i přístup školitele k probírané problematice, znalosti a zkušenosti. Je vidět, že Jirka je velký fanoušek Javy a zárověn dokáže i objektivně zhodnotit pokud v ní něco není úplně optimálně implementováno. Velké plus kurzu bylo i představení novinek z Javy 9. Za školení velice děkuji.
Kurz Java programování
2.10.2017
Ondřej
Master
Velmi se mi líbila přátelská a neformální atmosféra a viditelné nadšení a zapojení přednášejícího do problematiky a tudíž skutečně zajímavé příklady z praxe a možnost zeptat se prakticky na jakoukoliv oblast či konkrétní detail. S tím pak souvisí "škálovatelnost" takového školení, kdy se poslední dny už ubíralo v podstatě jen směrem, který nám bude v nejbližší době přínosný v praxi.
Kurz Hibernate (JPA)
12.2.2018
Jakub
CEZ
Není co vytknout, ale spíše co chválit :-), přístup, úroveň detailů a především vysvětlení souvislostí, které v dané problematice jsou.
Skolenie bolo super. Je velmi dolezite, ze ako skolitel nestaci byt dobrym programatorom, treba mat nadanie to aj vediet vysvetlit a podat dalej. Jirka ma nielen nadanie ale aj zanietenie tie znalosti sirit. Urcite doporucujem sa zucastnit. Peter
Kurz Hibernate (JPA)
20.11.2017
David
URC Systems
Velice přínosné a praktické školení. Jirka má za sebou řadu let zkušeností a principy vám vysvětlí jak v teorii, tak v praxi. Rád odpoví na každou otázku a případně přizpůsobí školení tak, aby vyhověl všem vašim problémům s danou technologií a vysvětlil je.


Reference

Skoleni bylo kazdopadne prinosne, i kdyz ve Springu uz chvilku delam, dodalo mi to kontext a hlubsi porozumeni. Libil se mi i prehled dalsich frameworku, jejich prakticke vyuziti a ze

Daniela

Školení bylo profesionální jako vždy (přesto v přátelském a otevřeném duchu). Je vidět, že Jirka je v dané problematice jako ryba ve vodě a neustále se posouvá kupředu, k čemuž

Aleš

Vyborna forma skoleni - vedeno lektorem podle dane linie se zacilenim na konkretni problematiku, nicmene s moznosti kdykoliv odbocit co vic upresnit problematiku na zaklade dotazu. Velmi uzitecne zejmena v

Petr


Novinky

5.4.2018: Jak hodně artifactů v Mavenu je připravených na použití v module path?
Od Java 9 je možné místo class path používat module path. K tomu je ale důležité, aby každý artifact který používáte měl definované jméno

26.3.2018: Java 10 je tady, Java 9 je EOL
Ještě jsem všude nepřešel na Java 9 a devítka už je EOL (End of Life).

20.3.2018: Přechod na Spring Boot 2
Postupně jsem všude přešel na Spring Boot 2 a mám k tomu pár poznatků, o které bych se rád podělil.