Kurz Java programování
2.10.2017
Ondřej
Master
Velmi se mi líbila přátelská a neformální atmosféra a viditelné nadšení a zapojení přednášejícího do problematiky a tudíž skutečně zajímavé příklady z praxe a možnost zeptat se prakticky na jakoukoliv oblast či konkrétní detail. S tím pak souvisí "škálovatelnost" takového školení, kdy se poslední dny už ubíralo v podstatě jen směrem, který nám bude v nejbližší době přínosný v praxi.
Kurz Java programování
2.10.2017
Robin
Master
Školení se mi moc líbilo, použití novinek v javě na konkrétních případech použití a vždy srozumitelně vysvětleno. Školitel má převyšující kvalifikaci a dokáže informace správnou formou předávat dál. Moc se mi školení líbilo, už se těším až začnu novinky používat v praxi.
Pro mě jako správce aplikace, která běží na Tomcat byla velmi přínosná část architektury a monitoringu. Tato část byla vysvětlena velmi dobře i s názornými ukázkami. Byly předvedeny nástroje na monitorování, které určitě využiji.
Kurz Java programování
2.10.2017
Marek
Master
Praktické školení. Chystáme se na modernizaci informačního systému na RESTové řešení založené na Spring frameworku a školení nám přineslo spoustu nápadů i konkrétních řešení, jak si usnadnit práci a psát kód efektivně.
Kurz Java programování
2.10.2017
Jana
Master
Školení pro mne bylo velice přínosné. Všechny informace byly srozumitelně vysvětleny a názorně vyzkoušeny. Oceňuji vstřícnost, komunikaci a vysokou odbornost školitele. Mohu jedině doporučit dále.
Vzhledem k tomu, že mým cílem bylo pouze se seznámit s problematikou Tomcat, tak mi školení dalo docela obsáhlý náhled na problematiku včetně souvislostí a příkladů.
Bolo to jedno z najlepsich skoleni ake som absolvoval. Jirka je Java nadsenec a expert, ktory vie zaujimavou formou odovzdat svoje vedomosti a skusenosti.
Kurz Java programování
5.6.2017
Michal
Co dodat? Byl to super kurz. Pěkné pochopitelné příklady k vybrané problematice. Rychlost školitele optimální, vše se dalo pěkně stíhat. Pokud účastník nevěděl nebo udělal chybu a nevěděl, tak školitel individuálně pomohl, a pokud to byl zajímavý problém, vysvětlill ho i ostatním. Doufám, že si toho co nejvíc zapamatuji a budu používat.
Kurz Java programování
2.10.2017
Jana
Master
Školení bylo kvalitní, lektor byl profík, nejenže se opravdu vyzná ve svém oboru, ale dokáže to i srozumitelně předat dál.
Velmi prakticky pojaté školení od návrhu až po deploy aplikace. Díky tomuto kurzu jsme byli schopni začít psát aplikace v Javě ve které jsme byli naprostí začátečníci.


Reference

Velmi se mi líbila přátelská a neformální atmosféra a viditelné nadšení a zapojení přednášejícího do problematiky a tudíž skutečně zajímavé příklady z praxe a možnost zeptat se prakticky na jakoukoliv

Ondřej

Školení se mi moc líbilo, použití novinek v javě na konkrétních případech použití a vždy srozumitelně vysvětleno. Školitel má převyšující kvalifikaci a dokáže informace správnou formou předávat dál. Moc se

Robin

Pro mě jako správce aplikace, která běží na Tomcat byla velmi přínosná část architektury a monitoringu. Tato část byla vysvětlena velmi dobře i s názornými ukázkami. Byly předvedeny nástroje

Marek


Novinky

26.9.2017: RebelLabs Developer Productivity Report 2017
Další rok, další RebelLabs report :-)

14.9.2017: Java release cycle zrychluje & Java Flight Recorder zdarma
Dlouhé mnohaleté prodlevy mezi jednotlivými major releasy v Javě končí!

14.9.2017: Java EE se stěhuje do nadace Eclipse Foundation
Co to znamená?