Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.
Kurz testování s JUnit
Generali a.s.
Velmi jsem oceňoval různorodost školení a široký záběr z java světa + schopnost rychle reagovat na všechny otázky, ať se týkaly jakéhokoliv tématu v Javě. Také se mi líbili různé perličky, které se týkaly různých Java oblastí, díky kterým bylo školení příjemně odlehčeno.
Vojtěch
Generali a.s.
uvolnena atmosfera. nekdo by si mozna myslel, ze az moc, ale mne to tak vyhovuje a paradoxne pomaha k soustredeni :) no a spousta zajimavosti, preci jen je citit, kdyz s tim nekdo dlouhodobe dela a sleduje novinky.
Docker
1.4.2019
Martin
SCG Czech Design Center, s.r.o.
Líbilo se mi celé pojetí kurzu - možná trošku netradiční, nicméně dělané ajťákem pro ajťáky. :-) ("normální" člověk, který by se na kurzu náhodou ocitl, by asi nechápal). Vše bylo dle mých představ a vyvážené - teorie, praktické příklady, zajímavá diskuse. Tvoje zkušenosti a přehled byly zřejmé a dokážeš je patřičně nejenom prodat, ale i předat. ;-)
Kurz Hibernate (JPA)
17.4.2019
Jiří
Leris
Školení pro nás bylo velice přínosné. Ocenil jsem zejména konzultace vhodnosti použití přímo nad reálnými problémy v našem projektu. Výklad byl plně customizovaný našim potřebám a znalostem. Celkově velká spokojenost. Děkujeme
Docker
1.4.2019
Zdeněk
CGI
Školení se mi opravdu líbilo. Jako vždy bylo vidět, že pan Pinkas se v dané oblasti dobře orientuje a ví jak se Docker používá v praxi. Vysvětlení pojmů vždy prijde výstižné, nejedná se o výklad z manuálu. Díky, moc!
Kurz Spring
14.1.2019
Petr
CGI
Splnilo to mé očekávání si zopakovat základy Spring framework. Je vidět že školení je dobře připravené, že tomu co školíte rozumíte, že vás to baví, vysvětlíte principy a je dobře vyvážená teorie a praktické úkoly. I informace o souvisejících technologiích bylo velmi přínosné. Rozhodně bych s Vámi absolvoval rád i další školení.
Kurz Hibernate (JPA)
17.4.2019
Ondřej
Leris s.r.o.
Školení mě obohatilo o spoustu nových užitečných informací. Jakožto člověk který se zatím s Hibernatem a JPA nesetkal jsem ocenil ukázky a best practices, které se použivají.