Back In Business (částečně)

publikováno: 23.8.2022

Konečně mám od Compliance Korporátu schválené, že za určitých podmínek, které budu do písmene dodržovat, mohu provádět svoje školení. Jupííí. :-) Jednou z těch podmínek je, že nebudu spojovat své podnikání s názvem Korporátu, proto na tomto webu nepíšu kde jsem zaměstnán. Každopádně už jsem se v novém zaměstnání trochu rozkoukal a začalo se mi stýskat po mých školeních a lidech, které na nich potkávám ;-)

Důležitá zpráva je, že do konce roku 2022 mám ještě volných 5 dnů, které mohu alokovat na školení a pokud máte zájem o firemní školení, tak se mi určitě ozvěte.

Také jste si mohli všimnout, že jsem začal upravovat nabídku školení. Je to z toho důvodu, že chci je chci upravit tak, abych je mohl skloubit s mým novým zaměstnáním a během roku jich pár uskutečnit. Proto jsem musel zrušit pětidenní školení a celkově jsem nabídku hodně proškrtal. Ještě v ní možná udělám nějaké drobné změny, ale už budou jenom kosmetické. V příštím roce bych chtěl udělat odklon od firemních školení a uskutečnit pár veřejných školení. V brzké době pár veřejných školení na rok 2023 vypíšu (asi to bude Kafka, event-driven microservices, a Spring Native).

Jinak na JavaDays 2022 budu a mělo by být opět prezenčně! Jupííí. :-)