!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

Free LTS OpenJDK buildy od Microsoftu!

publikováno: 7.4.2021

Free LTS OpenJDK buildy od Microsoftu! To není apríl:

Nikdy bych neřekl, že to řeknu, ale: "Mám rád Microsoft". To zní divně. Nemám to radši smazat? Ještě se na mě lidi budou dívat mezi prsty :-D Ne. Stojím si za tím. WSL2, VS Code, Azure, Github, NPMJS, nově free LTS OpenJDK a další co vyvíjí / vlastní Microsoft je fakt super.

Následující:
Historie Dockeru
Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023