!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

How the Internet Happened

publikováno: 5.9.2022

Tahle kniha je fakt super:

Respektivě ... když se na Audible objedná 30ti denní trial účet, tak je tam zadarmo jako audio-book (a má 13,5 hodiny!):

Náramně vtipná byla sekce o .com bublině. Musel jsem zkontrolovat kdy byla kniha vydána (konec roku 2018), úplně jako kdyby to popisovalo stávající stav trhu :-)

Přestože je historie technologií je můj koníček, tak jsem hromadu věcí neznal. Například jsem absolutně netušil že člověk co vytvořil Mosaic browser vytvořil i Netscape, ze kterého postupně vznikla Mozilla Firefox. 

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023