!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

Inflace a jiné nepříjemnosti

publikováno: 25.8.2022

Inflace je sviň* a bohužel se nevyhnula ani mým školením. Naposledy jsem zvyšoval ceny před třemi lety ... ten čas tak běží ... no ... proč to píšu? ... protože jsem bohužel nucen ceny opět zvýšit. 🙁 Podíval jsem se na nabídku konkurence a ceny jsem téměř dorovnal na jejich úroveň. Nikdy jsem nechtěl mít přepísknuté ceny (a nyní i po zdražení stále nejsou přepísknuté), ale také jsem nikdy nechtěl konkurovat výhradně cenou, ale zejména kvalitou. Také nyní když jsem zaměstnán na HPP v korporátu, tak ani bohužel nemohu alokovat tolik času na školení a mohu jich uskutečnit jenom několik málo za rok. Omlouvám se za zdražení, ale bohužel bylo nevyhnutelné.

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023