!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

Javadays 2021

publikováno: 13.11.2021

Zde jsou mé přednášky z konference Javadays 2021 (konference byla bohužel opět online, doufám, že příští rok už bude "normální"):

Moje témata:

  • Spring Native: Tohle je IMHO budoucnost Springu a Javy. Spring Native zatím není GA (General Availability), ale už nyní se dá používat na produkci a až bude GA, tak to bude velké.
  • Microbenchmarking (JMH): Tohle je jednohubka, tuhle technologii moc často nepoužijete, ale když ji potřebujete, tak se náramně hodí.

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023