!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

JavaDays 2022 & Novinky v Javě

publikováno: 14.11.2022

Letošní JavaDays byly malinko specifické: dělal jsem tam moderátora, byly v hybridní podobě (cca. 200 lidí bylo v publiku, ale také byl live-stream pro ostatní) a nově se zkoušela nová platforma pro pokládání dotazů a anket. S anketami se původně nepočítalo, ale jakmile jsem zjistil že to funguje, tak jsem je začal k jednotlivým tématům tvořit :-)

Moje přednášky jsou zde:

Jinak z toho co nás čeká a nemine:

Následující:
Spring Boot 3.x novinky
Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023