LTS verze Javy budou nově každé dva roky

publikováno: 15.9.2021

Oracle se s vydáním Java 17 rozjel ... další LTS verze by měla být za dva roky, nikoli za tři jak to bylo mezi Java 11 až 17. Sice s tím v některých firmách budou mít problém, ale pro ty by byla ideální pětiletá kadence LTS releasů. Ostatní s tím problém mít nebudou a budou se rychleji adoptovat nové funkcionality Java jazyka. Za mě palec nahoru :-) ... jenom si říkám jestli příště nezruší non-LTS releasy :-D

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

15.9.2021: PS5 (Playstation 5) rychlé dodání
Jestli chcete PS5 ...

15.9.2021: LTS verze Javy budou nově každé dva roky
Oracle se s vydáním Java 17 rozjel ... další LTS verze by měla být za dva roky, nikoli za tři jak to bylo mezi Java 11 až 17.

15.9.2021: Oracle JDK 17 je venku a je opět zdarma pro komerční použití
Oracle dokáže překvapit ...