LTS verze Javy budou nově každé dva roky

publikováno: 15.9.2021

Oracle se s vydáním Java 17 rozjel ... další LTS verze by měla být za dva roky, nikoli za tři jak to bylo mezi Java 11 až 17. Sice s tím v některých firmách budou mít problém, ale pro ty by byla ideální pětiletá kadence LTS releasů. Ostatní s tím problém mít nebudou a budou se rychleji adoptovat nové funkcionality Java jazyka. Za mě palec nahoru :-) ... jenom si říkám jestli příště nezruší non-LTS releasy :-D

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

13.11.2021: Javadays 2021

1.11.2021: Docker & ARM Mac (M1, architektura ARM64)

1.11.2021: Docker Desktop 4 už není zdarma pro velké společnosti
Zaměstnanci velkých společností (víc než 250 zaměstnanců NEBO víc než 10 mil. dolarů ročního obratu) nyní musí za používání Docker Desktop (Docker na Windows a Mac) platit.