!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 Do konce roku 2022 už nemám volné žádné dny, které bych mohl alokovat na školení 😓 Ale pokud budete mít zájem o firemní školení v roce 2023, tak se mi určitě ozvěte 😊

Spring Boot & GraalVM Native Image

publikováno: 6.11.2020

Podpora pro tvorbu GraalVM Native Image ve Springu (a Spring Bootu) se nezadržitelně blíží. Už nyní je možné se Spring Boot RC1 jednoduchým způsobem vytvořit takovou aplikaci (zatím to je stále v experimentální fázi, ale je vidět obrovský pokrok, kterého Spring tým za posledních několik měsíců dosáhl). Zatím to určitě není production-ready a je zapotřebí dopracovat podporu pro další subprojekty Springu, ale čím dál tím víc se blížíme výslednému cíli:

P.S: Production-ready funkcionalita by měla být ve Springu 6.0, který by měl vyjít za rok (podzim roku 2021).

Předchozí:
JavaDays 2020
Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

14.11.2022: JavaDays 2022 & Novinky v Javě

5.9.2022: How the Internet Happened

25.8.2022: Inflace a jiné nepříjemnosti