!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu to určitě najdete. Do konce roku 2022 mám ještě volných 5 dnů, které mohu alokovat na školení. Pokud máte zájem o firemní školení, tak se mi určitě ozvěte. Dále v brzké době vypíšu pár veřejných školení na rok 2023 (asi to bude Kafka, event-driven microservices, a Spring Native). Také jsem upravil nabídku školení tak, abych jich pár mohl uskutečnit i když mám full-time job. !!!

Spring Framework 6 a Spring Boot 3 bude vyžadovat Java 17 a Jakarta EE 9!

publikováno: 8.9.2021

Spring Framework 6 a Spring Boot 3 bude vyžadovat minimálně Java 17 a Jakarta EE 9!

  • Pokud Vám aplikace běží na Java 11 (a máte aktualizované knihovny), tak na Java 17 s největší pravděpodobností bude fungovat také.
  • S Jakarta EE 9 to je trošku komplikovanější, protože se zde přechází z javax namespace do jakarta namespace, což bude znamenat změny ve Vašem kódu (týká se to Servlet API, JPA, Bean Validation atd.)
  • Spring Framework 6 a Spring Boot 3 by měly být koncem roku 2022 (osobně jsem doufal v dřívější release).

Zdroj: https://spring.io/blog/2021/09/02/a-java-17-and-jakarta-ee-9-baseline-for-spring-framework-6

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

5.9.2022: How the Internet Happened

25.8.2022: Inflace a jiné nepříjemnosti

23.8.2022: Back In Business (částečně)
Konečně mám od Compliance Korporátu schválené, že mohu provádět svoje školení.