Spring Native 0.10.0

publikováno: 21.6.2021

Spring tým usilovně maká na Spring Native a konečně se tento projekt dostává do plně použitelné fáze:

Edit: Po pár dnech hraní si s tímto projektem musím uznat, že Spring tým odvedl hromadu práce a základní hello world scénáře fungují a když je zapotřebí něco dokonfigurovat, tak je ve výjimce řešení té dané situace, ALE hromada práce ještě zbývá a zejména přechod stávajících aplikací do Native je zatím hodně bolestivý. Do první finální verze ale ještě několik měsíců zbývá a když vidím ten usilovný vývoj, tak se moc těším až budu stávající aplikace předělávat do Native.

Následující:
Žádná další novinka
Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

21.6.2021: Spring Native 0.10.0

18.6.2021: Covid 19 & školení v roce 2021
Do 1.7.2021 jsou všechny školení online. Od 1.7.2021 jsou školení možné jak "klasickým" způsobem, tak online

12.6.2021: Jackson Afterburner -> Blackbird