Martin
SCG Czech Design Center, s.r.o.
Líbilo se mi celé pojetí kurzu - možná trošku netradiční, nicméně dělané ajťákem pro ajťáky. :-) ("normální" člověk, který by se na kurzu náhodou ocitl, by asi nechápal). Vše bylo dle mých představ a vyvážené - teorie, praktické příklady, zajímavá diskuse. Tvoje zkušenosti a přehled byly zřejmé a dokážeš je patřičně nejenom prodat, ale i předat. ;-)
CGI
Školení se mi opravdu líbilo. Jako vždy bylo vidět, že pan Pinkas se v dané oblasti dobře orientuje a ví jak se Docker používá v praxi. Vysvětlení pojmů vždy prijde výstižné, nejedná se o výklad z manuálu. Díky, moc!
Pavel
SCG Czech Design Center, s.r.o.
Ochota a snaha venovat se na skoleni konkretnejsim problemum a oblastem podle potreb ucastniku + skvely pomer prednaska:cviceni
Zdeněk
cgi it czech republic s.r.o.
Pěkný kurz, kde se člověk dozví nejen základy, získá přehled, ale i si Docker prakticky osahá. Díky
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.
Kurz testování s JUnit
Generali a.s.
Velmi jsem oceňoval různorodost školení a široký záběr z java světa + schopnost rychle reagovat na všechny otázky, ať se týkaly jakéhokoliv tématu v Javě. Také se mi líbili různé perličky, které se týkaly různých Java oblastí, díky kterým bylo školení příjemně odlehčeno.
Vojtěch
Generali a.s.
uvolnena atmosfera. nekdo by si mozna myslel, ze az moc, ale mne to tak vyhovuje a paradoxne pomaha k soustredeni :) no a spousta zajimavosti, preci jen je citit, kdyz s tim nekdo dlouhodobe dela a sleduje novinky.
Kurz Hibernate (JPA)
17.4.2019
Jiří
Leris