Anton
CGI
Díky za školenie. Rád som si to celé zopakoval a rozšíril povedomie o Stream API a možnostiach funkcionálneho programovania v Jave. Veľmi dobrý impulz začať prvky funkcionálneho programovania zavádzať do projektu vo väčšej miere. Tono
CGI
Líbí se mi netradiční, leč přínosný a fundovaný přístup. Přestože si člověk vůbec nepřipadá jako ve škole, neustále se učí :) Jirkova školení mě baví i proto, že se vždy dozvím i spoustu nových věcí nad rámec tématu školení.
CGI
Nebyl problém, se kdykoliv na cokoliv zeptat, pokud nebylo něco jasné, nebo neco nefungovalo. Také upozornění na obvyklé chyby, které nejsou hned intuitivně jasné, jako "pořadí" zpracováni Streamu, jsem ocenil.
Hana
CGI
Moznost si vse vyzkouset a naprogramovat. Dobre pripravane ukazky. Ochota zodpovidat dotazy.
Jiří
O2 ITS
Za sebe jsem byl maximálně spokojený - dostatek prostoru i pro naše připomínky, které jste skvěle zodpověděl a případně i předvedl a ničemu se nevyhýbal. Taky se mi určitě líbilo to, že jste se ptal jestli to všem jede a případně pomáhal s tím, aby to všichni zprovoznili. Moc díky za školení :)
O2 ITS
Hezky se na jednoduchých příkladech řešily typové situace.
23.10.2017
Václav
Embedit
Se školením jsem byl naprosto spokojen. Výborný poměr teorie a praxe. Vypíchl bych i přístup školitele k probírané problematice, znalosti a zkušenosti. Je vidět, že Jirka je velký fanoušek Javy a zárověn dokáže i objektivně zhodnotit pokud v ní něco není úplně optimálně implementováno. Velké plus kurzu bylo i představení novinek z Javy 9. Za školení velice děkuji.
23.10.2017
Peter
Embedit
Jirka školí s radostí a nadšením. Tímto přístupem si mě získal a silně namotivoval. Ve svém oboru je to špička a mockrát děkuji za nabité vědomosti.
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Kurz Tvorba web. aplikací v Javě
15.7.2019
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.

Anton