GMC Software Technology s.r.o.
Školení poskytlo dobrý základ pro začátek práce s Mavenem. Velmi dobrý byl přehled a zasazení Mavenu do širšího kontextu. Navíc je Jiří velmi vstřícný a snaží se vyhovět individuálním potřebám každého účastníka.
Tomáš
GMC Software Technology s.r.o.
Před školením jsem již o dané technologii jisté vědomosti měl, ale Vaše školení mi je utřídilo a dalo jim jiný rozměr. Bylo pro mne nepochybně velkým přínosem.
Miroslav
GMC Software Technology s.r.o.
Školení nebylo pouze projití prezentace, ale diskuze byla i o vzdálenějších tématech. Příjemně mě to překvapilo.
Jiří
GMC Software Technology s.r.o.
Jirka je clovek na svem miste, ma znalosti, zkusenosti, prijemne a prirozene vystupovani.
Pavel
GMC Software Technology s.r.o.
Školení se mě moc líbilo, základy Mavenu jsem pochopil opravdu dostatečně. Děkuji
Martin
GMC Software Technology s.r.o.
Skoleni bylo srozumitelne i pro cloveka, ktery se s Javou temer nesetkal :).
GMC Software Technology s.r.o.
Školení mi scelilo dílčí poznatky, které jsem měl. Děkuji.
Martin
GMC Software Technology s.r.o.
Uceleny pohled, dobre znalosti lektora
Kurz testování s JUnit
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Kurz Tvorba web. aplikací v Javě
15.7.2019
Generali a.s.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.

Tomáš

Miroslav