24.1.2018
Jana
Vums Legend
Školení bylo velice užitečné, oprášila jsem si své základy Javy a naučila jsem se i mnoho dalších věcí, které v budoucnu rozhodně využiji.
24.1.2018
Jelena
Vums Legend
Školení bylo přízpůsobeno naším požadavkům a zkušenostem, vše bylo dostatečně vysvětleno. Průběh školení - v lehké, nenucené formě.
Juraj
Tatrabanka
Bolo to jedno z najlepsich skoleni ake som absolvoval. Jirka je Java nadsenec a expert, ktory vie zaujimavou formou odovzdat svoje vedomosti a skusenosti.
Peter
Tatrabanka
Prakticky prehlad velkej oblasti ako je Java + velmi dobry, rychly pohlad nato, co su kontajneri a Docker. Diky.
Tatrabanka
So skolenim som bol nadmieru spokojny. Tema bola aktualna a vysvetlovana na praktickych ukazkach.
29.5.2017
Petr
Embedit
Se školením jsem byl velice spokojený. Probíhalo v přátelské, veselé atmosféře. Složitá témata byla srozumitelně vysvětlena. Měli jsme možnost si nové věci vyzkoušet na jednoduchých příkladech.
29.5.2017
Tamas
Embedit
Z pohledu novacika byl skoleni naprosto vyborny. I kdyz som nemal zadne skusenosti s Java pochopil som vsetko co bol prednasane.
23.5.2016
Daniel
Lektor je v dané problematice opravdu expert a vše výborně vysvětlí. Asi první lektor, u kterého jsem byl opravdu celou dobu schopen dávat pozor. Před kurzem je dobré už něco málo umět, protože se jede v rychlém tempu.
23.5.2016
Embedit
Velice přínosné školení. Zejména praktické příklady, možnost vlastního řešení a následné "best practices" mi daly hodně.
17.6.2014
Daniel
T-Mobile a.s.
Na skoleni ocenuji celkovy koncept, opravdu jsem na zacatku dostal vysvetleni "co to ta Java je", vysvetleni klicovych slov, postupne jsme prechazeli ke slozitejsim strukturam, objektum. Velice se mi libilo zduraznovani toho, co je best practice, jak by se melo v Jave programovat, koncipovat kod do trid, datova, servisni, prezentacni vrstva, apod.

Jana

Jelena