!!! Od 1.6.2022 jsem zaměstnán na HPP. Kde? To tady nemůžu napsat (kvůli Compliance). Ale na mém Linkedin účtu (nick: Jirka Pinkas) to určitě najdete. 😁 V současnosti mám volných 10 dní, které mohu alokovat na školení 😊

Jackson Afterburner -> Blackbird

publikováno: 12.6.2021

Jak jsem před cca. půl rokem psal zprávičku že Jackson Blackbird je nástupcem Jackson Afterburner, ale že zatím není ve Spring BOM, tak hádejte co: Od Spring 2.5 je ve Spring BOM také Blackbird (teda věděl jsem to už od milestonů, ale nechával jsem si to jako překvapení při vydání finální 2.5)! Čas aktualizovat :-) Moje současné poznatky:

Více o Afterburner a Blackbird v původní zprávičce zde:

Reference

Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek

Certicon
David

Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů.

Jaroslav

Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.

Retia
Jaromír


Novinky

25.12.2023: testcontainers pro lokální vývoj

25.12.2023: Kubernetes & Prometheus Documentary

9.8.2023: Rancher Desktop 2023